POZNAJ STREFĘ FITNESS

Doskonale wyposażona sala gimnastyczna

  • Aqua Bike - Hydromasaż + Aquacycling
  • Rollmasaż
  • Bieżnia Vacu Magic Slim Line
  • Orbitrek Vacu Magic Slim Line Open
  • Bieżnia
  • Stepper
  • Elektrostymulacja
  • Limfodrenaż

Aqua Bike - Hydromasaż + Aquacycling

AquaBike Magic® to urządzenie łączące aquacycling z masażem. Ma działanie odchudzające, antycellulitowe oraz relaksacyjne. Ćwiczenia na rowerze treningowym (waterbike) wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Schody i poręcz zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.

Fitness dla seniorów i rehabilitacja w urządzeniu Aquabike Z AquaBike bez problemu skorzystają osoby starsze, gdyż ćwiczenie w środowisku wodnym odciąża stawy. Seniorzy często wybierają trening relaksacyjny, który przy średnim wysiłku przyjemnie masuje i odpręża ciało.

Rollmasaż

To udowodniony sposób na kształtną figurę i gładką, jędrną skórę bez żadnego wysiłku fizycznego. Rollmasaż opiera się na masażu limfatycznym wykonywanym za pomocą drewnianych tralek umocowanych na obrotowym bębnie. Masaż redukuje cellulit i pozwala spalić nadmierną warstwę tłuszczu. Efekt pracy urządzenia jest spotęgowany dzięki jednoczesnym naświetlaniu kolagenem (lampą kolagenową).

Użytkownik może stymulować wybrane partie ciała podczas masażu przyjmując odpowiednią pozycję treningową.

Bieżnia Vacu Magic Slim Line

Urządzenie Vacu Magic Beauty Line łączy wysiłek fizyczny na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem IR. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie pomagają w spalaniu znacznie większej ilości kalorii niż podczas klasycznego treningu. Podczerwień przyspiesza metabolizm poprzez podniesienie temperatury ciała i zwiększenie potliwości. Pomaga również w regeneracji komórek skóry i rozluźnia (rozgrzewa) mięśnie.

Efekt próżni vacuum– powoduje zwiększenie napływu krwi w kierunku podskórnej tkanki tłuszczowej, przyspieszają uwalnianie kwasów tłuszczowych.

CENNIK

Cena jednostkowa
Pakiet 5 wejść
Pakiet 10 wejść
Rollmasaż
19 zł
85 zł
149 zł
Orbitrek z Promieniowaniem IR
29 zł
129 zł
229 zł
Bieżnia z Podciśnieniem
29 zł
129 zł
229 zł
Aqua Bike z Hydromasażem
29 zł
129 zł
229 zł
Bieżnia / Schody
19 zł
85 zł
149 zł
Limfodranaż
59 zł
265 zł
469 zł
Elektrostymulacja
59 zł
265 zł
469 zł
Karnet miesięczny Open
350 zł karnet na miesiąc

* Karnet Miesięczny Open to nieograniczone korzystanie z Rollmasażu, Orbitreka IR, Bieżni Podciśnieniowej, Aqua Bike, Bieżni i Schodów
** Obowiązuje rezerwacja terminów