Pacjent onkologiczny

Stylizacja Brwi Henną Pudrową

Henna pudrowa - BrowXenna

jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego od najdawniejszych czasów używanym do barwienia ciała i włosów. Dzięki prostemu, naturalnemu składowi BrowXenna nie tylko skutecznie barwi, lecz także pielęgnuje skórę i włoski dzięki zawartości minerałów i witamin włoski są zdrowe i lśniące. Sprawia to, że jako produkt do farbowania, henna nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosów i jest bezpieczna. Siła stylizacji henną pudrową polega na niezwykłej trwałości rysunku brwi wykonanego tą metodą. Efekt na skórze utrzymuje się ok. 10-14 dni, a na włoskach – nawet do 5 tygodni.

Henna pudrowa, dzięki bogatej gamie kolorów pozwala na mieszanie jej, co pozwala uzyskać kolory nie tylko czarny, brązowy, czy grafitowy, ale również w tonacji ciepłej lub chłodnej. Jesteśmy w stanie idealnie dobrać kolor dla blondynek, brunetek czy osób z rudymi włosami. Dobieramy kolor bazując nie tylko na kolorze włosów, ale przede wszystkim na odcieniu skóry oraz wskazówkach i upodobaniach klientki.

Każda stylizacja henna pudrowa jest wyjątkowa, ponieważ jest indywidualnie dobrana do Twojej urody oraz proporcji i owalu twarzy. Dzięki wykonaniu precyzyjnych pomiarów podczas geometrii, brwi będą stanowiły idealną ramę dla oczu.


Trzyetapowy demakijaż brwi.

Spersonalizowana geometria brwi za pomocą nitki, linijki, suwmiarki.

Precyzyjne obrysowanie kształtu brwi białą pastą.

Trzy lub czteroetapowa aplikacja naturalnej henny pudrowej.

Regulacja brwi delikatnym woskiem Lycon.

Etapowe zmywanie henny.

Makijaż korygujący zaczerwienioną skórę.


Czas trwania zabiegu: 80 min

Bądźmy w kontakcie

Otrzymuj informacje o promocjach i kuponach rabatowych, zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!